Avuç İçi Damar İzi Okuma

Palm secure yöntemi ile (avuç damar okuyarak) yeni geliştirdiğimiz geçiş Sistemin getirdiği avantajlar

Devamını Oku...

Smart Doors (RFID ile Otopark Kontrolü)

Otoparkı kullanacak olan araçların temassız olarak uzak mesafeden aracı tanıyıp geçmesine izin verir.

Devamını Oku...

Üretim ve Süreç Takibi Uygulamaları – Genel Bakış

Üretim süreç takibi projeleri diğer projelerle kıyaslandığında çok daha fazla detaya sahip ve daha fazla tecrübe gerektiren projelerdir. Özellikle hemen her firmanın kendine has üretim metodları olması, süreçlerin neredeyse her zaman farklı ilerlemesi, çoğu zaman projenin sıfırdan başlayarak tasarlanmasını gerektirmektedir.

Bu konuda tecrübe sahibi olan uzman proje ekibimiz, her projede detaylı bir analiz çalışması yapar ve mevcut süreci, müşteri taleplerini ve çözüm önerilerimizi detaylı olarak anlatan “Proje analiz ve proforma teklif formu” oluşturur.

Yazılım çözümlerinin yanı sıra sahadan veri toplamayı sağlayan donanımlar da titizlikle seçilmelidir. Sensörler, PLC sistemler, barkod ve RFID okuyucular, otomasyon okuyucuları, panel PC gibi ürünlerin yanı sıra özel tasarım ürünlerimiz olan veri toplama terminalleri de projelerimizde kullanılmaktadır.

Öte yandan ürünlerin üzerine doğrudan kodlama sağlayan aplikatörler, ink-jet ve lazer markalama sistemleri, hacim ölçme sistemleri gibi özel ürünler de firmamız tarafından sunulmaktadır.

Patlayıcı Madde Üretimi Ürün İzlenebilirlik Sistemi Projesi

Müşteri : Firma adının duyurulmasını istememiştir.

Sektör : Sivil kullanıcılar (madenler) için patlayıcı madde üretimi

Uygulama : Ürün izlenebilirlik projesi

Projenin Amacı : Üretilen patlayıcı maddelerin ve ekipmanlarının üzerinde, paketinde, kolisinde ve paletinde AB standartlarına uygun ürün etiketlerinin bulunmasını sağlamak ve ürün izlenebilirliği sağlamak

Yazılım : .NET platformu ile projenin tamamı

Donanım : Etiket aplikatörü, endüstriyel sabit karekod okuyucu, el tipi endüstriyel karekod okuyucu, barkod etiket yazıcısı, endüstriyel panel PC

Açıklama : Üretilen patlayıcıların üzerine EX-Proof etiket aplikatörleri ile diğer ekipmanlara ise barkod yazıcıları ile manuel olarak karekod etiketleri uygulanmaktadır.

Her üretilen ürüne bir seri numarası kazandırılmıştır. Her bir paletteki kolinin, her bir kolideki paketlerin, her bir paketteki ürünlerin seri numaraları eşleştirilmektedir. Bu amaçla endüstriyel sabit karekod okuyucular ve endüstriyel el tipi karekod okuyucular kullanılmıştır.

urun-takibi

Sonuç : Proje başarılı olarak hayata geçirilmiştir.

Yazılım Geliştirme

 • Entegrasyon Yazılımlar
 • SAP Entegrasyonlu Yazılımlar
 • Kurumsal Kaynak Yönetimi (ERP) Uygulamaları
 • Üretim takip ve Endüstriyel otomasyon uygulamaları
 • B2B Sistemleri
 • Mobil uygulamalar

Danışmanlık

 • Proje ve süreç analizi
 • Teknik personel ve programcı eğitimi

Ar-Ge Çalışmaları

 • Özel ürün tasarımı
 • Projeye özel entegre donanım geliştirme

Teknik Servis ve Kurulum

 • Yerinde servis ve kurulum hizmetleri
 • Arıza giderme, bakım ve onarım hizmetleri