Kurumsal


AZMİMİZDİR BİZİM YAKITIMIZ


Amonsis 2014 yılında sektörün yazılım ve donanım entegrasyonu anlamında ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile İstanbul`da kuruldu. OT / VT sektöründe önde gelen donanım firmaları ile uzun yıllar dirsek temasında çözümler sundu. Sürekli artan saha tecrübesi ile yazılım ve sahayı birleştirerek bir çok entegre çözümler ve projeler ortaya çıkardı.


Sürekli sektöründe çıkan yenilikleri takip ederek güncel kalan ve çıkan projelerde en uygun çözümleri sunmak amacı ile kendi bünyesinde de ar-ge faaliyetleri sürdüren bir organizasyon olma yolunda ilerlemektedir.


Amonsis`in hedefi Kablolu, kablosuz iletişim teknolojilerini ve barkod ile RFID çözümlerini birleştirerek bir işletmede ihtiyaç duyulabilecek veri toplama işlemlerinin tamamını sunmak ayrıca uçtan uca donanım ve yazılımları ile yada ERP entegrasyonlarıyla anahtar teslim projeleri müşterilerine teslim etmektir.


OT/VT SEKTÖRÜNE YENİ BİR BAKIŞ

GELENEKSEL SİSTEMLER İLE INOVASYONEL ÇÖZÜMLERİN MÜKEMMEL BİRLEŞİMİ


Otomatik Tanımlama / Veri Toplama sektöründe ”Çözüm” denince akla gelen ilk firma olma ideali ile yola çıkmış olan firmamız, sektörde faaliyet gösteren firmalar ile OT/VT ürünleri kullanan müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı ilke olarak benimsemiştir.


Geleneksel ürün ve hizmetler ile yenilikçi çözümler, hayatı kolaylaştıran sistemler ve katma değer sağlayan projeler bir araya getirilip, çözüm odaklı destek hizmetleri ile tamamlanmakta ve siz değerli iş ortaklarımıza ve müşterilerimize sunulmaktadır.